http://yorsh.ua/blog/kak-zaglushit-sliv-pereliv-v-kukhonnoj-mojke
Як заглушити слив-перелив у кухонній мийці?
Кухонна мийка - звичайний сантехнічний пристрій, що встановлюється майже у всіх будинках, тому багато хто навіть не замислюються, як вона працює і які існують методи її модернізації. Більшість не дивиться у бік додаткових аксесуарів, а просто задовольняється стандартною комплектацією. При цьому не має значення, наскільки виріб зручний.
У цій статті хочемо познайомити вас із такою чудовою річчю, як заглушка для переливу миття, а також з можливими варіантами систем сифонів.
Зміст:
Типи зливів для кухонної мийки
Немає універсального зливу для кухонної мийки. Вони поділяються на такі типи:
- Гофровані. По суті це звичайна гофрована труба, вигнута у вигляді коліна. Незважаючи на простоту конструкції, цей тип зливу має один істотний недолік: у нерівностях усередині труби накопичуються відходи, які можуть спричинити засмічення.
- Трубні. Як і у випадку з гофрованими, пристрої є звичайними трубами, тільки замість гофри тут використовуються гладкі трубопроводи. Конструкція гранично проста та ефективна. Крім цього, гладкість внутрішніх стін забезпечує ефективне проходження відходів.
- Пляшкові. Тут між відведенням у каналізацію та зливом розташована колба, яка виконує роль фільтра грубого очищення та гідрозатвору, що запобігає проникненню неприємного запаху в приміщення. Важливо! Як правило гофровані сифони поставляються без зливу переливу для мийки.
Призначення переливу в кухонній мийці
Переливний отвір знаходиться у верхній частині мийки і служить для запобігання переповненню чаші останньої. Коли вода доходить до переливу, вона зливається в каналізацію і залишається на одному рівні в раковині.
Однак, пристрій виконує не тільки функцію запобіжника. Багато домовласників використовують його з метою економії. Вони набирають мийку водою і без побоювань, що вона намагатиметься втекти на підлогу, миють посуд. Цей спосіб набагато економніший, ніж мити тарілки проточним потоком.
☝ Зверніть увагу! Незалежно від того, чи буде встановлений круглий перелив для мийки або іншої форми, він обов'язково повинен підключатися до каналізації через гідрозатвор. А якщо ні, то неприємний запах на кухні вам забезпечений.
Різновиди переливів
Крім круглого, є перелив прямокутний для миття. Вони не відрізняються функціональними можливостями, а відмінність у формі є винятково декоративним параметром. Відрізняються переливи лише типом підключення до гідрозатвору. Воно може бути жорстким та гофрованим. У першому випадку в залежності від того, з чого зроблено сам сифон, використовується пластикова або металева труба, що з'єднує перелив із гідрозатвором.
Цей тип підключення відрізняється високою надійністю та довговічністю. Гофровані відводи мають ті самі недоліки, що й у випадку із сифонами аналогічного виконання.
❗️ Врахуйте! Якщо купивши сифон, ви виявили, що в ньому немає відведення з переливу, його можна встановити окремо або використовувати заглушку для мийки на кухню. Вони випускаються різних форм, можуть бути стилізованими. Головне – не помилитися з діаметром.
Як зібрати слив для мийки?
Якщо в кухонному мийці передбачені всі необхідні отвори, можете приступати до безпосередньої установки зливу. Інакше їх доведеться робити самостійно. Щоб зробити отвір на злив-перелив біля мийки з нержавіючої сталі, скористайтеся спеціальними діроколами. З їхньою допомогою можна отримати ідеально рівні краї, а конструкція пристрою настільки проста, що діроколом зможуть користуватися люди з мінімальними навичками сантехніка.
У випадку з кам'яними мийками ситуація виглядає складнішою, оскільки без спеціальних інструментів тут не обійтися. Вам буде потрібна дриль та коронка з алмазним напиленням. Процес просвердлювання потрібно виконувати гранично акуратно, щоб не поламати мийку. Коли отвори готові та раковина встановлена на місце, можна приступати до збирання зливу для мийки з переливом. Для зручності спочатку виконайте монтаж переливу і лише потім встановіть сам сифон, попередньо його зібравши.
Процес складання зливу починайте зі з'єднання частин колби, яка виступає основою всього пристрою. Після цього приєднується патрубок відведення, гофра, що веде в каналізацію, лійка та злив для мийки з переливом, які безпосередньо приєднуються до раковини та притискаються металевою сіткою.
Купити мийку для кухні недорого зі злив-переливом ви можете на сайті офіційного постачальника сантехніки в Україні - "Yorsh". Компанія має великий асортимент, а власний склад дозволяє здійснити доставку в найкоротший термін. Тут ви знайдете мийки кухонні подвійні та з однією чашею. Отримайте безкоштовну консультацію щодо того, яку підібрати заглушку і дізнаєтеся вартість миття на кухню конкретної конфігурації.