Переглядів: 1486
Rated 5 stars out of 5
(9)

Змішувачі для душу прихованого монтажу

Автор: Василий Ковальчук
30.07.2021

Щоб ремонт у ванній кімнаті виглядав нестандартно і цікаво, купіть вбудований змішувач для душа прихованого монтажу. З цим типом сантехніки перед вами відкриваються найрізноманітніші рішення в інтер'єрі, оскільки більше не доведеться придумувати, як обіграти наявність стирчать елементів, як це було при установці традиційних змішувачів.

Якщо ви ніколи не використовували змішувачі прихованого монтажу і не знаєте, що це, можуть виникнути сумніви щодо надійності такого сантехнічного обладнання. На перший погляд здається, що монтаж в стіну такого серйозного пристрої загрожує наслідками у вигляді потопу. Однак якщо розглянути всі плюси і мінуси змішувачів прихованого монтажу, стає ясно, що боятися нічого.

Зміст:

  1. Переваги змішувача прихованого монтажу для душу
  2. Поради щодо вибору змішувача прихованого монтажу
  3. Поради по установці змішувача прихованого монтажу
  4. Підсумок

Переваги змішувача прихованого монтажу для душу

прихований змішувач для душа

Придбання змішувача прихованого монтажу має такі переваги:

  • ✔️ Відсутність стирчатих елементів. Вся запірно-регулююча арматура пристрою захована в стіни. Єдиний елемент, який виходить назовні - ручка управління.
  • ✔️ Простота догляду. Навіть при установці верхнього («тропічного») душа, стійки не буде. Тому єдине, за чим потрібно догляд - ручка змішувача і лійка душа, розлучення на яких легко видаляються за допомогою м'якої ганчірки.
  • ✔️ Універсальність. У більшості випадків змішувачі для душа латунні прихованого монтажу комплектуються ручками управління, які виконані в нейтральному стилі. Цей підхід виробників дозволяє встановити вироби практично в будь-якому інтер'єрі.
  • ✔️ Надійність. Змішувачі прихованого монтажу поставляються з високоякісної запірною арматурою, яка при акуратному зверненні здатна відпрацювати більше 10 років. У разі необхідності запірний механізм легко замінюється на новий.

❗️ Важливо! Щоб відчути всі переваги цього виду сантехніки, вибирайте пристрої тільки перевірених виробників. Наприклад, Haiba змішувач для душа, на який поширюється 60 місячна гарантія від виробника. Недолік прихованих сантехнічних пристроїв - вища ціна в порівнянні з традиційними моделями та складність установки.

Поради щодо вибору змішувача прихованого монтажу

вбудовані змішувачі для душа

Щоб замовити якісний змішувач для душа і бути впевненим, що він відпрацює весь відведений термін експлуатації, рекомендуємо звернути увагу на наступні нюанси:

  • Матеріал. Вибирайте серед пристроїв з латуні або харчової нержавіючої сталі. Вироби з цих матеріалів відрізняються високою надійністю і зносостійкістю. Крім цього, вони безпечні і не виділяють шкідливих для здоров'я людини речовин.
  • Покриття. Воно безпосередньо впливає на зовнішній вигляд пристроїв. Тому вибір покриття - суто суб'єктивне рішення. В інтернет-магазині «Yorsh» ви знайдете хромовані змішувачі прихованого монтажу для душу і без будь-якої обробки.
  • Спосіб управління. Відкриття і регулювання тиску води може здійснюватися за допомогою одноважільного або двохвентильного замикаючого механізму. У першому випадку це картридж, всередині якого встановлено дві пластини. Двохвентильні комплектуються двома окремими кран-буксами. Одна для холодної, а друга - для гарячої води.

Врахуйте! По надійності одноважельні і двохвентильні змішувачі прихованого монтажу не відрізняються один від одного, тому вибір конкретного варіанту робіть, виходячи з власних уподобань і стилю оформлення ванної кімнати або душової.

Поради по установці змішувача прихованого монтажу

настінні змішувачі для душа

Установка прихованих частин змішувача у вигляді монтажної коробки і запірно-регулюючої арматури виконується ще на етапі чорнової обробки приміщення. Перш за все необхідно виконати штроби в стінах і прокласти водопроводи. Важливо врахувати, що зліва буде підключатися гаряча вода, а праворуч холодна. Все потрібно робити строго за рівнем. Висота змішувача для душу від підлоги повинна бути в межах 100 см, монтаж верхнього душа - не вище 220 см.

По завершенню пайки труб і закріпленню змішувача всі патрубки закриваються заглушками. Це необхідно зробити, щоб захистити пристрій від можливого попадання бруду в процесі ремонту. Штроби, як правило, не зашпаклевивают, а заклеюють плиткою. Коли всі оздоблювальні роботи у ванній кімнаті завершені, переходимо до установки декоративної накладки і елементів управління змішувачем. Виконується підключення шланги з ручним душем і лійки верхнього.

❗️ Варто звернути увагу! Ще на етапі прокладки труб і установки внутрішніх компонентів змішувача потрібно перевірити герметичність всіх з'єднань, щоб в разі помилки монтажу своєчасно усунути проблему.

Процес установки прихованої сантехніки вимагає уважності, наявності спеціальних інструментів і досвіду. Якщо ви не знаєте, як встановити змішувач для душа і вперше стикаєтеся з цією необхідністю, краще не випробовувати удачу, а відразу звернутися до майстра.

Підсумок

Установка змішувача прихованого монтажу дозволить кардинально змінити інтер'єр вашої ванної кімнати. Головне - не боятися і експериментувати. Якщо слідувати нашим рекомендаціям, зможете виконати монтажні роботи самостійно або знати, як перевірити майстра.

Залишилися питання, не можете підібрати підходящий варіант змішувача - зв'яжіться з експертами інтернет-магазину «Yorsh» для безкоштовної консультації.

Товари з огляду

Попередня стаття

Змішувачі для ванної врізні: за і проти

Наступна стаття

Що таке монокран?

Оцініть статтю:

ПОГАНО
НОРМ
КОРИСНО
ВАУ
В ЗАХВАТІ