Переглядів: 1986
Rated 3 stars out of 5
(44)

Як вибрати змішувач для кухні з гнучким зливом?

Автор: Василь Ковальчук
17.12.2020

Зручний змішувач для кухні - це не розкіш, а засіб для ведення комфортного побуту. Пристрій знаходиться в роботі практично постійно, оскільки більшість кухонних процесів задіють роботу водопроводу. Функціональна сантехніка не тільки покриває базові вимоги господині, а й дарує натхнення і гарний настрій всієї сім'ї. Сьогодні великою популярністю користуються крани з гнучким виливом. І це не дивно, адже вони зручні, оригінальні красиві і функціональні. Як вибрати змішувач для кухні, який буде справно виконувати свої "обов'язки" і перетворить звичні рутини в захоплюючий процес? Читайте далі!

Зміст:

  1. Пристрій і принцип роботи змішувача з гнучким виливом
  2. Види змішувачів з гнучким виливом
  3. Матеріали корпусу
  4. Важливі фактори для вибору

Пристрій і принцип роботи змішувача з гнучким виливом

Кухонний змішувач з гусаком гнучкого типу відрізняється рухливістю, що дозволяє з легкістю регулювати висоту і змінювати кут подачі води. З ним ви без проблем наповните ємності різного розміру (навіть ті, які не поміщаються в раковину) і направите потік води в будь-яку частину мийки.

Незвичайний дизайн, безліч додаткових опцій і простий, хоч і незвичний на перший погляд принцип роботи, вивів цю модель в любимчики користувачів. Виробники подбали і про колірне виконання виливів. Ви можете купити змішувач на кухню з гнучким виливом в найсміливіших або класичних відтінках, це доповнить ваш інтер'єр оригінальним акцентом.

Кухонний змішувач з гнучким виливомможе повертатися до 360 градусів.

Що стосується конструктивних особливостей, крани з гнучким вигином можуть бути двовентильні змішувачі одних важелів. Природно, принципи їх роботи можуть відрізнятися. Вироби прості в установці, монтаж займає до 10 хвилин. Якщо обладнання зноситься (а це буде нескоро), ви заміните його без складних маніпуляцій.

Види змішувачів з гнучким виливом

Змішувачі з гнучким зливом дуже зручні і популярні. Вони користуються попитом не тільки на домашніх кухнях, але і в сфері громадського харчування (в кафе, ресторанах і столових). Конструкторські рішення не стоять на місці і активно підлаштовуються під споживача, тому сьогодні на ринку представлені кілька підвидів гнучких змішувачів:

З рефлекторним виливом.

как выбрать смеситель

Гнучкий змішувач може бути представлений в одноважельному і двохвентильних видах. Він виконується у вигляді зігнутої металевої спіралі, всередині якої знаходиться гнучкий шланг. Має вигляд гофрованої трубки і оснащений 2-х режимним аератором. Такий пристрій прикрасить сучасний інтер'єр і доповнить стилістику техно.

При виборі змішувача з рефлекторним виливом зверніть увагу на перемикач режимів подачі води на аераторі. Цей елемент повинен не тільки бездоганно виконувати функцію перемикання, а й чітко фіксуватися.Рельєфна поверхня якісної деталі не ковзає при перемиканні . При цьому конструкція шланга не повинна бути занадто тугою, щоб положення аератора можна було змінити, не докладаючи надзусиль.

З силіконовим виливом

змішувач для кухні з гнучким зливом

За принципом роботи модель з силіконовим виливом аналогічна стандартному крану. Відмінною особливістю є можливості самого вигину. Мультіцветние силіконові змішувачі мають ряд переваг:

  • Елементарна конструкція. Простота полягає в тому, що ви з легкістю можете замінити вилив змішувача на більш яскравий, якщо попередній набрид. Зафіксуйте гусак гайкою, це займе всього кілька хвилин.
  • Різноманітність дизайну. Гамма відтінків не обмежується навіть кольорами веселки - вибирайте ідеальний варіант, який стане соковитим акцентом або гармонійним доповненням інтер'єру. Можна міняти виливи хоч кожен день, створюючи новий настрій кухні і домочадцям.
  • Стійкість до корозії. На відміну від металу, силікон не іржавіє. Це позитивно впливає на термін служби (від 5 років) і естетику виробу. До того ж, харчовий силікон повністю безпечний і гігієнічний.

Матеріали корпусу

На думку сантехніків, матеріал - найбільш важливий критерій при виборі змішувача на кухню з гнучким виливом. Адже частота використання кухонного крана в 10-15 разів більше, ніж аналогічного обладнання у ванній кімнаті. Матеріал безпосередньо впливає на термін служби системи.

Сьогодні у продажу представлені крани не тільки з сантехнічної "класики" - нержавіючої сталі. Також величезною популярністю користуються моделі з латуні і силуміну. Який же матеріал вибрати?

  • Нержавіюча сталь. Нержавіючі змішувачі для кухні з гнучким виливом стійкі до дії кислот і до корозії. Вони екологічні, довговічні і стійкі до механічних пошкоджень. Матеріал не вимагає покриттів, на ньому менше видно розводи від крапель і пальців. Відповідно, такі моделі прості в догляді, міцні і зносостійкі.
  • Латунь. Сплав міді з цинком. Такий корпус популярний у європейських і вітчизняних виробників. Латунні крани можуть бути стилізовані під ретро і класику, імітуючи мідь і бронзу. Для створення сучасної стилістики часто використовують покриття хрому і порошкової фарби. Цінителі латуні відзначають високу опірність руйнівним діям води і стійкість до поверхневих механічних пошкоджень. Така сантехніка міцна, не піддається окисленню і корозії, довговічна і невибаглива в змісті і відході. При правильному догляді змішувачі для кухонного миття з латуні можуть прослужити близько 50 років.
  • Силумін. Складається з 90% алюмінію з домішкою кремнію. Наявність кремнію збільшує термін роботи гусака, а алюміній хороший тим, що не іржавіє і легкий по вазі. Виливи з цього матеріалу недорогі і дуже популярні. Силумінові крани пластичні і досить крихкі, мають невисоку щільність.

Важливі фактори для вибору

гнучкий змішувач для кухні

Вибираючи гнучкі змішувачі, звертайте увагу не тільки на зовнішній вигляд, функціональність і зручність, але і на надійність. Не варто економити на якості, адже іноді дорожча модель як раз заощадить ваш бюджет тривалим терміном служби, що особливо важливо при навантаженому режимі роботи на кухні. З іншого боку, дорого - не завжди якісно, тому пропонуємо вам ряд критеріїв, за якими можна зробити вибір "з розумом".

  • Якість гнучкого виливу. Зверніть увагу на якість самого гусака і обплетення виливу. Метал повинен міцно фіксуватися в будь-якому положенні. Кільця (витки) гофри повинні бути однакової форми, без будь-яких виступаючих ділянок. Обшивка може бути виконана зі сталі, тоді вона прослужить не менше 8-10 років. Алюмінієва одиниця служить від 3-4 років.
  • Повна комплектація. Виробник, який стежить за своєю репутацією, надасть всі необхідні елементи монтажу в комплекті зі змішувачем. У наборі повинна йти гнучка підводка, аератор і кріпильний елемент. Також до комплекту може бути додана інструкція.
  • Гарантійний термін. Якщо ви шукаєте сантехніку, яка буде служити довгі роки, звертайте увагу на виробників, які заявляють гарантійний термін роботи не менше 24 місяців. Вибираючи гнучкий змішувач, важливо заздалегідь з'ясувати алгоритм дій у разі поломки, чи можливий ремонт. Також при виборі змішувача для кухні з гнучким шлангом почитайте відгуки, так ви зможете зібрати цілісну картину про цікаву для вас техніку.
  • Надійність вузла кріплення. Важливим критерієм якості всієї системи є матеріал вузла кріплення, який з'єднує вилив з корпусом. Віддавайте перевагу металу - масивна гайка з різьбленням з цього матеріалу обіцяє служити довго і вірно!

Гнучкий змішувач для кухні – функціональне і сучасне рішення. Оригінальний зовнішній вигляд нікого не залишає байдужим. Користувачів, які звикли до класичних форм, може бентежити новизна конструкції. Однак, при уважному підході до вибору правильної для вас моделі та облік всіх тонкощів пристрою, такий кран буде радувати око, удосконалювати побут і довгі роки служити вірою і правдою.

Товари з огляду

Попередня стаття

Змішувачі недорого - економ-варіант для ванни

Наступна стаття

Білі та чорні змішувачі в інтер'єрі кухні

Оцініть статтю:

ПОГАНО
НОРМ
КОРИСНО
ВАУ
В ЗАХВАТІ