- Головна
- /
- Запірно-регулююча арматура
- /
- Редуктор тиску води
Редуктор тиску води
Багато людей зіштовхуються з проблемою центрального водопостачання, коли через нестабільний тиск в системі складно купатися під душем або прати речі в машинці-автоматі. Таку ситуацію можна спостерігати в квартирі, приватному будинку або на дачі. Причина такого явища: стара водопровідна система, часті пориви на лінії, через що тиск води нестабільний.
Постійні перебої з подачею холодної та гарячої води сприяють поломці дорогої побутової техніки, такі проблеми не дають отримувати задоволення від щоденного душу та погіршують якість життя. Перебої з тиском можуть провокувати появу мікротріщин в трубах, радіаторах, що в подальшому може призвести до затоплення приміщення. Більшу частину проблем з перебоями в гарячій воді можна вирішити за допомогою бойлера.
Опис редуктора тиску
Побутовий редуктор тиску води – спеціальний регулюючий прилад в сантехніці, що підтримує стабільний тиск води в системі будь-якого водопроводу. Такий пристрій здебільшого регулює силу подачі води, запобігаючи виникненню гідроудару. За своєю функцією редуктор чимось схожий на кран. Особливості конструкції водяного редуктора – наявність вхідних та вихідних отворів для води. Зустрічаються моделі, які оснащуються манометром та не вимагають електрозабезпечення для роботи.
Види регуляторів
В магазині можна знайти велику кількість різновидів водяних регуляторів тиску та іншої запірно-регулюючої арматури. Високою популярністю користуються наступні моделі:
- поршневі – сприяють вирівнюванню тиску в системі завдяки своїй конструкції: спеціальної пружині з кільцем ущільнювача механічного поршня, редуктор на воду такого типу встановлюється перед кожним побутовим приладом;
- мембранні – складаються з пружини та мембрани, яка розміщується в спеціальній камері, щоб запобігти можливості засмічення, тиск регулюється за рахунок розтягування та скорочення пружини;
- автоматичні – оснащені мембраною з двома пружинами, при збільшенні напору пружини регулятора стискаються, а при зниженні – слабшає;
- електронний – мають електронну схему та дисплей.
Типи водопровідних редукторів можуть використовуватися в побутових приміщеннях, на промислових об'єктах та в комерційних підприємствах. Такий пристрій допомагає збільшити експлуатаційні характеристики насосного обладнання.
Основне призначення водяного регулятора
Водяний регулятор здатний виконувати ряд функцій, а саме:
- захищати: водопровід, бітову техніку та супутні пристрої від перепаду тиску;
- зменшувати або поглинати шум в трубах під час руху води;
- знижувати споживання води.
Під час вибору необхідної моделі варто звернути увагу на його характеристики та саму конструкцію. Виріб повинен бути ціле без тріщин, сколів, вм'ятин. Щоб купити якісне недорогий пристрій, необхідно ознайомитися з показниками тиску на виході, вивчити переваги та недоліки, проконсультувавшись з фахівцем.
Де купити?
Український інтернет-магазин «Yorsh» відкриває великі перспективи для своїх клієнтів. Можна вибрати необхідний виріб від виробника за мінімальною ціною, не втративши в якості. У магазині вся продукція сертифікована. Каталог допоможе вибрати необхідну модель з доставкою в Київ, Одесу, Харків, Львів, Дніпро та інші міста України.
Демократична вартість, гарантія якості, висока продуктивність та довгостроковість – позитивні характеристики для покупки сантехніки. Доставка максимально швидка, оплата відповідно до розцінок сайту.
Часті питання
В асортименті редуктори тиску води ціна яких від 261 грн. до 740 грн. У каталозі ви знайдете редуктори тиску 1/2 і 3/4 дюйма.
Рекомендації установки регулятора тиску:
✔ встановлюється після запірної арматури;
✔ монтується до приладів обліку;
✔ перед колектором опалення;
✔ в місці врізки в магістральний стояк.
Що потрібно врахувати при виборі редуктора тиску:
✴️ пропускну здатність: до 3 м3/год (квартири);
✴️ витрата рідини;
✴️ матеріал: латунь, бронза або нержавіюча сталь;
✴️ наявністьсертифіката відповідності.
Регулювання тиску в системі проводитися при нульовій витраті водив системі. На початкузакривають вентиль на виході з редуктора, а після цього відкривають вхідні вентилі і впускають воду в редуктор.
Після того як редуктор наповнитися водою, повертаємо гвинт для регулювання і встановлюємо потрібний тиск. Як правило, вказуємо тиск трохи вище необхідного , так як при відкритті крана тиск в системі трохи знижується. В середньому тиск в системі водопостачання 2-3,5 атмосфер.