График работы: 9:00 - 18:00
  • Ваш кошик порожній

Змішувач для кухні ZERIX YUB 279 с помаранчевим гнучким виливом (ZX0443)

Артикул ZX0443
Виробник

Одноручковий змішувач для кухні ZERIX YUB 279 с помаранчевим гнучким виливом (ZX0443) монтується на виріб за допомогою гайки. Для монтажу в поверхні мийки потрібно зробити отвір по діаметру різьби змішувача. Корпус відлитий з силумінового сплаву. Поверхня металу хромується і полірується до дзеркального блиску. Вилив - гнучкий, обтягнутий полімерною оболонкою оранжевого кольору. Вилив включає аератор, що насичує воду повітрям і забезпечує її економічний витрата. Управління водою - одноручне, за допомогою керамічного картриджа. У комплект поставки входить сам змішувач, прокладки, кріпильна гайка і комплект гнучкого підведення води в вигляді двох гумових шлангів у металевому обплетенні.

Спосіб доставки
Спосіб оплати
  • Карткою Visa, Mastercard - LiqPay
  • Накладений платіж
  • Готівковий розрахунок
Залишилося мало
518.00 грн
Відправимо товар -  завтра

Одноручковий змішувач для кухні ZERIX YUB 279 с помаранчевим гнучким зливом (ZX0443) монтується на виріб за допомогою гайки. Для монтажу в поверхні мийки потрібно зробити отвір по діаметру різьби змішувача. Корпус відлитий з силумінового сплаву. Поверхня металу хромується і полірується до дзеркального блиску. вилив - гнучкий, обтягнутий полімерною оболонкою оранжевого кольору. вилив включає аератор, що насичує воду повітрям і забезпечує її економічний витрата. Управління водою - одноручне, за допомогою керамічного картриджа. У комплект поставки входить сам змішувач, прокладки, кріпильна гайка і комплект гнучкого підведення води в вигляді двох гумових шлангів у металевому обплетенні.

ПОРАДА: щоб картридж або кран букса прослужили довше, у водопровідній системі повинен стояти фільтр для видалення з води піску, мулу та іржі, які руйнують запірний елемент змішувача.

При отриманні обов'язково перевіряйте відповідність замовлення, повну комплектацію товару, а також його зовнішній вигляд. У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення звертайтесь до нас по телефону для оперативного вирішення питання.

Доставка здійснюється Новою поштою, Укрпоштою або Justin. Можна також самостійно оплатити і забрати в пункті самовивозу, зробивши попереднє замовлення. При оформленні та оплаті гнучкого змішувача для кухні до 14:00, він буде відправлений у день замовлення. При оформленні та оплаті після 14:00 - на наступний день.

Весь товар підлягає гарантійному обміну або поверненню протягом 14 днів відповідно до Закону України. Також магазин YORSH пропонує додаткову безкоштовну гарантію на корпус змішувача Zerix YUB 279 с помаранчевим гнучким виливом - 2 роки, а на комплектуючі - 1 рік.

Гарантія для
Змішувач для кухні ZERIX YUB 279 с помаранчевим гнучким виливом (ZX0443)

На весь товар, окрім того, що міститься в переліку не підлягаючих поверненню та обміну, діє гарантійний термін згідно з Законом України - 14 днів (не враховуючи день покупки) для обміну або повернення купленого товару згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів».

На деякі товари передбачений додатковий гарантійний термін від виробника від 1 до 10 років.

Детальніше на сторінці Гарантії та повернення