График работы: 9:00 - 18:00
  • Ваш кошик порожній

Змішувач для кухні ZERIX SOP7 146 з жовтим гнучким виливом (ZX2661)

Артикул ZX2661
Виробник

Одноручковий змішувач для кухні ZERIX SOP7 146 з жовтим гнучким виливом (ZX2661) монтується на гайку на сам виріб. Кран має силуміновий корпус, вкритий блискучим хромом. Незважаючи на бюджетность рішення, хромове покриття прекрасно захищає метал від руйнування і будь-яких зовнішніх впливів. Гнучкий вилив затягнут в жовту полімерну оболонку. Аератор спінює воду, зменшує розбризкування і знижує її витрату. В якості керуючого елемента застосовується керамічний картридж 35 мм. У комплекті йдуть два гумових шланга гнучкого підведення.

Спосіб доставки
Спосіб оплати
  • Карткою Visa, Mastercard - LiqPay
  • Накладений платіж
  • Готівковий розрахунок
Залишилося мало
563.00 грн
Відправимо товар -  завтра

Одноручковий змішувач для кухні ZERIX SOP7 146 з жовтим гнучким зливом (ZX2661) монтується на гайку на сам виріб. Кран має силуміновий корпус, покритий блискучим хромом. Незважаючи на бюджетность рішення, хромове покриття прекрасно захищає метал від руйнування і будь-яких зовнішніх впливів. Гнучкий вилив затягнуть в жовту полімерну оболонку. Аератор спінює воду, зменшує розбризкування і знижує її витрату. В якості керуючого елемента застосовується керамічний картридж 35 мм. У комплекті йдуть два гумових шланга гнучкого підведення.

ПОРАДА: щоб картридж або кран букса прослужили довше, у водопровідній системі повинен стояти фільтр для видалення з води піску, мулу та іржі, які руйнують запірний елемент змішувача.

При отриманні обов'язково перевіряйте відповідність замовлення, повну комплектацію товару, а також його зовнішній вигляд. У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення звертайтесь до нас по телефону для оперативного вирішення питання.

Доставка здійснюється Новою поштою, Укрпоштою або Justin. Можна також самостійно оплатити і забрати в пункті самовивозу, зробивши попереднє замовлення. При оформленні та оплаті товару до 14:00, він буде відправлений у день замовлення. При оформленні та оплаті після 14:00 - на наступний день.

Весь товар підлягає гарантійному обміну або поверненню протягом 14 днів відповідно до Закону України. Також магазин YORSH пропонує додаткову безкоштовну гарантію на корпус змішувача Zerix SOP7 146 з жовтим гнучким виливом - 2 роки, а на комплектуючі - 1 рік.

Гарантія для
Змішувач для кухні ZERIX SOP7 146 з жовтим гнучким виливом (ZX2661)

На весь товар, окрім того, що міститься в переліку не підлягаючих поверненню та обміну, діє гарантійний термін згідно з Законом України - 14 днів (не враховуючи день покупки) для обміну або повернення купленого товару згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів».

На деякі товари передбачений додатковий гарантійний термін від виробника від 1 до 10 років.

Детальніше на сторінці Гарантії та повернення