График работы: 9:00 - 18:00
  • Ваш кошик порожній

Змішувач для кухні ZERIX SOP7 045 з помаранчевим гнучким виливом (ZX2665)

Артикул ZX2665
Виробник

Одноручковий змішувач для кухні ZERIX SOP7 045 з помаранчевим гнучким виливом (ZX2665) призначений для установки на виріб. Кріплення до основи - на гайку. Для монтажу в місці установки слід пробити отвір по діаметру різьбової частини змішувача. Корпус відлитий з силумінового сплаву. Поверхня корпусу захищена міцним хромовим покриттям, відполірованим до дзеркального блиску. Гнучкий вилив обтягнутий силіконовою оболонкою помаранчевого кольору. Такий вилив дозволяє легко і швидко регулювати висоту і напрямок подачі води. Управління водою - одноручне, за допомогою керамічного картриджа 35 мм. До змішувача додається гнучка підводка води в вигляді двох гумових шлангів з металевим обплетенням.

Спосіб доставки
Спосіб оплати
  • Карткою Visa, Mastercard - LiqPay
  • Накладений платіж
  • Готівковий розрахунок
Залишилося мало
563.00 грн
Відправимо товар -  завтра

Одноручковий змішувач для кухні ZERIX SOP7 045 з помаранчевим гнучким зливом (ZX2665) призначений для установки на виріб. Кріплення до основи - на гайку. Для монтажу в місці установки слід пробити отвір по діаметру різьбової частини змішувача. Корпус відлитий з силумінового сплаву. Поверхня корпусу захищена міцним хромовим покриттям, відполірованим до дзеркального блиску. Гнучкий вилив обтягнутий силіконовою оболонкою оранжевого кольору. Такий вилив дозволяє легко і швидко регулювати висоту і напрямок подачі води. Управління водою - одноручне, за допомогою керамічного картриджа 35 мм. До змішувача додається гнучка підводка води в вигляді двох гумових шлангів з металевої опліткою.

ПОРАДА: щоб картридж або кран букса прослужили довше, у водопровідній системі повинен стояти фільтр для видалення з води піску, мулу та іржі, які руйнують запірний елемент змішувача.

При отриманні обов'язково перевіряйте відповідність замовлення, повну комплектацію товару, а також його зовнішній вигляд. У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення звертайтесь до нас по телефону для оперативного вирішення питання.

Доставка здійснюється Новою поштою, Укрпоштою або Justin. Можна також самостійно оплатити і забрати в пункті самовивозу, зробивши попереднє замовлення. При оформленні та оплаті товару до 14:00, він буде відправлений у день замовлення. При оформленні та оплаті після 14:00 - на наступний день.

Весь товар підлягає гарантійному обміну або поверненню протягом 14 днів відповідно до Закону України. Також магазин YORSH пропонує додаткову безкоштовну гарантію на корпус змішувача Zerix SOP7 045 з помаранчевим гнучким виливом - 2 роки, а на комплектуючі - 1 рік.

Гарантія для
Змішувач для кухні ZERIX SOP7 045 з помаранчевим гнучким виливом (ZX2665)

На весь товар, окрім того, що міститься в переліку не підлягаючих поверненню та обміну, діє гарантійний термін згідно з Законом України - 14 днів (не враховуючи день покупки) для обміну або повернення купленого товару згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів».

На деякі товари передбачений додатковий гарантійний термін від виробника від 1 до 10 років.

Детальніше на сторінці Гарантії та повернення