HB0359
В наявності
єВідновлення
Гарантія на корпус змішувача (міс): 60
Гарантія на деталі змішувача (міс): 12
Детальніше
Торгова марка
HAIBAТип виробу
Змішувачі для ванниВид виробу
Змішувачі для ванни з коротким зливомСерія
SENTOSAТип монтажу
НастінніКраїна бренду
КитайКраїна виробник
КитайМодель
009Матеріал виробу
ЛатуньТип керування
ДвохвентильніНаявність термостату
НіКартридж чи кран букса
Кран буксаТип кран букси
Керамічна на пів оберту (180°)Розмір кран букси (дюйм)
1/2Мінімальний тиск (бар)
0,50Максимальний тиск (бар)
10,00Робочий тиск (бар)
1-5MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар)
1,50Мінімальна температура води (°C)
5Максимальна температура води (°C)
90Двухручковий змішувач для ванни Haiba SENTOSA 009 матовий (HB0359) відрізняється приємним плавним ходом ручки завдяки застосуванню німецьких керамічних напівоборотних кран-букс. Іншим його технічним перевагою є зручний штоковий перемикач, а також дизайнерський литий вилив і довговічний латунний корпус зі стійким хромуванням матовою текстури. Для економії води в вилив вбудований аератор Neoperl. Закріплюється змішувач ексцентриками з декоративними чашками на трубах водопостачання вмонтованих в стіну. Комплектація змішувача включає не тільки кріпильний елементи, аератор і ущільнювачі, але і 5 режимну лійку, 150 см шланг, а також металевий настінний тримач для лійки.
Порада:щоб картридж або кран букса прослужили довше, у водопровідній системі повинен стояти фільтр для видалення з води піску, мулу та іржі, які руйнують запірний елемент змішувача.
При отриманні обов'язково перевіряйте відповідність замовлення, повну комплектацію товару, а також його зовнішній вигляд. У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення звертайтесь до нас по телефону для оперативного вирішення питання.