График работы: 9:00 - 18:00
  • Ваш кошик порожній

Змішувач для кухні Haiba DARIO 777 (HB0859)

Артикул HB0859
(0)
Змішувач для кухні Haiba DARIO 777 (HB0859) - 1
Виробник

Змішувач для кухні Haiba DARIO 777 (HB0859) з одноричаговиє управлінням характеризується високим виливом та похилій схемою розташування картриджа по відношенню до поверхні підстави. Така конструкція веде ручку управління із зони води, що ллється. Крім того, завдяки вільному обертанню виливу на 360 градусів, змішувач можна змонтувати так, що керуючий важіль буде повернути ліворуч або праворуч, що для кухонного застосування дуже зручно.


Змішувач зроблений з сантехнічної латуні категорії А, покритої глянцевим хромом. Кріплення до мийки - на гайці. Для установки спеціальним пробійником в мийці пробивається отвір по діаметру різьбової частини змішувача. У комплект поставки також входять два шланга для подачі гарячої та холодної води, гайки яких мають приєднувальну різьблення 1/2 дюйма.

Спосіб доставки
Спосіб оплати
  • Карткою Visa, Mastercard - LiqPay
  • Накладений платіж
  • Готівковий розрахунок
Залишилося мало
630.00 грн
Відправимо товар -  сьогодні
Гарантія для
Змішувач для кухні Haiba DARIO 777 (HB0859)

На весь товар, окрім того, що міститься в переліку не підлягаючих поверненню та обміну, діє гарантійний термін згідно з Законом України - 14 днів (не враховуючи день покупки) для обміну або повернення купленого товару згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів».

На деякі товари передбачений додатковий гарантійний термін від виробника від 1 до 10 років.

Детальніше на сторінці Гарантії та повернення