- Головна
- /
- Запчастини для змішувача
- /
- Виливи для змішувача
Виливи для змішувача
Організація водопровідного вузла вимагає особливої підготовки та правильних розрахунків, щоб подальше його використання було комфортним та зручним для користувачів. Слід дотримуватися оптимальної висоти виливу, властивостей змішувача та параметрів мийки або раковини відповідно.
Гусак для змішувача відіграє визначальну роль, тому слід вибирати вироби з міцних зносостійких матеріалів виробництва. Вилив для водопровідного крана повинен володіти стійкістю до руйнівного впливу нальоту, іржі та інших корозійних реакцій, щоб зберігати свою функціональність та презентабельний вигляд.
Вибрати зручний кран для змішувача
Щоб вибрати якісний та надійний кран, рекомендується дотримуватися базових критерій добору. Для початку слід визначитися, в якому місці буде використовуватися дана сантехніка, вибрати тип виробу (одноважільний або двуричажний корпус та наявність поворотної функції).
На ринку представлені наступні варіанти:
- Кухонний. Оптимальний варіант - високий вигнутий вилив. Це дозволить зберегти досить місця для чищення та миття габаритного посуду. Якщо сама мийка досить глибока, вилив може бути прямим та рівним.
- Ванна. Використовується короткий і плоский мініатюрний гусак, вода з якого буде потрапляти прямо в слив, запобігаючи появі темного нальоту на бортах ванни. Довгий горизонтальний варіант підходить для сучасної ванни, з великими параметрами, щоб підкреслити естетику приміщення.
- Раковина. Для умивальника підійде низький змішувач з виливом середньої довжини. Найчастіше використовуються компактні вироби, які забезпечують комфорт використання і виглядають акуратно.
Типи виливів для ванни
Виходячи з перерахованих варіантів, можна виділити основні групи пристроїв, які користуються популярністю на ринку:
- високі;
- довгі;
- короткі;
- низькі.
В більшій мірі це знімні пристрої, набагато рідше це литі прилади. Вилив для ванни має просту конструкцію, тому ламається досить рідко. Значно частіше і швидше зношуються силіконові елементи гусака, а більш серйозні пошкодження з'являються при неправильній експлуатації. Тому перед установкою буде не зайвим ознайомитися з технологією монтажу та подальшою експлуатацією, щоб забезпечити вузол довгим терміном служби, без необхідності ремонту або повної заміни.
Рекомендації по догляду за зливом
Існує кілька варіантів виготовлення виливів. Методи виготовлення можуть відрізнятися, незважаючи на схожість кінцевих продуктів. Тому їх також розрізняють за технологією виробництва:
- литі;
- трубчасті;
- паяні.
Вилив для ванної кімнати також може бути вбудований і настінний. Настінний вилив часто фіксується окремо, щоб забезпечити повноцінну подачу води, без поділу води на душ.
Замовити виливши в Україні
Інтернет-магазин «Yorsh» в Харкові пропонує купити виливши для крана змішувача від кращих німецьких виробників за лояльною ціною. Вартість товарів доступна будь-якому клієнту, тому купити дешеві вироби з оптимальними характеристиками можна без особливих витрат. В каталозі українського магазину можна зробити покупку не виходячи з дому.
Доставка недорогих комплектуючих для сантехніки здійснюється в Київ, Харків, Одесу, Львів, Дніпро та інші міста України. Усі питання щодо оплати та оформлення замовлення можна поставити за телефоном нашим фахівцям.
Часті питання
В асортименті є такі виливи:
💠 Трубчасті виливи складаються з зігнутої трубки, круглого перетину.
💠 Паяні виливи зазвичай дорожче, але цікавіше зовні.
💠 Пружинний вилив, який можна безперешкодно згинати в різні сторони.
💠 Силіконовий вилив, крім того що він гнеться в різні боки, такі моделі випускаються в різних кольорах.
Висота виливу змішувача - це найкоротша відстань між підставою корпусу і аератором.
Довжина виливу - це повне відстань між крайніми точками змішувача. Довжина гусака може бути від 3,2 до 51 см.
На що звернути увагу при покупці виливу для змішувача:
💥 Діаметр: Виливи випускаються таких діаметрів, як ½ і ¾ дюйма.
💥 Матеріал: через хромованого покриття більшість виливів зовні схожі. Але під хромом може бути латунь або силумін.
💥 Товщина стінок: з великою ймовірністю вам знову доведеться міняти вилив, якщо попередня модель була з тонкими стінками.
💥 Довжина: рекомендуємо уточнити у продавця цей параметр, так як корпус змішувача може бути не розрахований на більш довгі моделі ізлівов.
Щоб зняти гусак з змішувача, вам знадобиться гайковий ключ. Але краще спробуйте відкрутити гайку вручну, як правило, її не туго затягують. Газовий або розвідний ключ тут будуть недоречні.